Firma Schwander Polska – kolejny raz wspiera OSP w Stadłach.

W dniu 16 listopada strażacy z OSP Stadła udali się do firmy Schwander Polska na oficjalne przekazanie sprzętu zakupionego dzięki tej firmie. Oficjalnego przekazania dokonaę Prezes Schwander Polska Stanisław Malinowski na ręce Prezesa OSP Stadła dh Kazimierza Witkowskiego. Firma Schwander Polska zakupiła dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach: – 2 ubrania specjalne. – 2 hełmy strażackie – 2 pary butów strażackich Jest to sprzęt ochrony osobistej strażaków. Dzięki niemu strażacy bedą mogli w większym bezpieczeństwie nieść pomoc innym. W imieniu OSP Stadła dziękujemy bardzo Panu Prezesowi Stanisławowi Malinowskiemu i calej firmie Schwander Polska że kolejny już raz wsparła nasze działania i sfinansowała nam potrzebny sprzęt.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*