PRACOWITA NIEDZIELA DLA STRAŻAKÓW

Dnia 31.03.2019 nasza jednostka była dysponowana trzykrotnie do zdarzenia. Po godzinie 8.00 zostaliśmy zadysponowani do neutralizacji plamy ropopochodnej gdzie działaliśmy z zastępem z JRG2. Po godzinie 12.00 zadysponowano nas do palących się traw w miejscowości Mokra Wieś , na miejscu działała również OSP Mokra Wieś. Przed godziną 16.00 nasza jednostka została zadysponowana do zdarzenia drogowego na obwodnicy w naszej miejscowości. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że zderzeniu uległy trzy samochody osobowe w których podróżowało siedem osób w tym dwójka małych dzieci. Do szpitala zostały zabrane cztery osoby. Na miejscu działał , również zastęp z JRG2 , JRG1, OSP KSRG Stary Sącz, OSP KSRG Brzezna, cztery zespoły ZRM, Policja.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*