WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

W dniu 27 lutego o godzinie 18 rozpoczęło się w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze z zachowaniem wszelkich przepisów sanitarnych. Po sprawozdaniach Prezesa, Naczelnika, Skarbnika i Sprawozdaniu Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej zostało poddane pod głosowanie udzieleni Absolutorium Zarządowi za 2020 rok. Absolutorium zostało udzielone jednogłośnie.

Następnym punktem było wybór nowego Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach na lata 2021-2026. Po przegłosowaniu składu nowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej została ogłoszona 10 minutowa przerwa w celu ukonstytuowania się nowego Zarządu. Zarząd będzie działał w następującym składzie:

 1. Witkowski Kazimierz – Prezes OSP
 2.  Witkowski Tomasz – Naczelnik, I Wice-Prezes
 3.  Frączek Marek – Wice-Prezes
 4.  Mróz Wojciech – Z-ca Naczelnika
 5.   Gargas Teodor – Sekretarz
 6.  Schneider Grzegorz- Skarbnik
 7.  Kołodziej Andrzej – Gospodarz
 8.  Ruchała Szczepan – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna OSP Stadła:

 1.  Skupień Józef – Przewodniczący
 2.  Ruchała Józef – Sekretarz
 3.  Kowalkowski Stanisław – Członek

Wybrano również delegatów i przedstawicieli na Zjazd Zarządu Gminnego ZOSP RP w Podegrodziu.

Delegaci na Zjazd:

 1. Frączek Marek
 2.  Gargas Teodor
 3.  Ruchała Szczepan
 4.  Witkowski Kazimierz
 5.  Witkowski Tomasz

Przedstawiciele do Zarządu Oddziału Gminnego:

 1.  Frączek Marek
 2.  Gargas Teodor
 3.  Witkowski Kazimierz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*