DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z COVID – 19

W dniu 12 sierpnia w ramach współpracy oraz na prośbę Prezesa Zarządu firmy SCHWANDER POLSKA przeprowadziliśmy dezynfekcje terenu wokół siedziby firmy. Miała ona na celu zwiększenie bezpieczeństwa klientów i pracowników.
Każde takie działanie ma na względzie dbanie o wzajemne bezpieczeństwo i odpowiedzialność za drugiego człowieka.
Dezynfekcja została wykonana sprzętem i środkami które Firma SCHWANDER POLSKA przekazała naszej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Pragniemy nadmienić, że współpraca z Panem Stanisławem Malinowskim – Prezesem Zarządu SCHWANDER POLSKA układa się znakomicie i zawsze możemy liczyć na wsparcie różnych naszych działań.
Dzięki w/w współpracy udało się nam zakupić nową belkę sygnalizacyjną, która została zamontowana na samochodzie Renault Trafic. Zakup został w całości sfinansowany przez SCHWANDER POLSKA.
Dziękujemy bardzo za zakupiony i przekazany sprzęt.