GMINNE ZAWODY MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

W dniu 30 września na Stadionie w Podegrodziu odbyły się Zawody Sportowo Pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Chełmiec, Łącko i Podegrodzie. Zawody rozgrywano wg regulaminu CTIF. W zawodach wzięła również udział nasza Młodzieżowa Drużyna. Na 5 drużyn z naszej Gminy zajęła bardzo wysokie 3 miejsce. Zawody stały na wysokim poziomie. Zwyciężyła MDP Olszanka. Gratulacje dla wszystkich drużyn które wzięły udział w zawodach. Dla przypomnienia podczas zawodów rozgrywane są 3 konkurencje: musztra, sztafeta i rozwiniecie bojowe. W tym miejscu dziękujemy naszej Młodzieży, że znalazła czas na treningi. Podziękowania również należą się opiekunom tzn: Witkowski Tomasz. Mróz Wojciech i Ruchała Szczepan którzy przygotowali nasza Młodzież na Zawody.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*