IV Halowe Zawody Sportowo – Pożarnicze im. Antoniego Bieniasa dla MDP

W sobotę 17 lutego na Hali Sportowej odbyły się zawody sportowo – pożarnicze. Wystartowało w nich 68 drużyn i 335 zawodników, w tym nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Sapalski Daniel
Zaczyk Bartłomiej
Rostocki Kamil
Ciapała Sebastian
Rumin Maciej
Wielkie podziękowania należą się dla druha Michała Scheider oraz Szczepana Ruchała za przygotowanie naszej Drużyny do Zawodów.
W tym roku były to wyjątkowe Zawody bo chociaż odbywały sie już czwarty raz, pierwszy raz były imieniem Antoniego Bieniasa, Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu który zmarł rok temu. był on wielkim orędownikiem współpracy z Młodzieżą, dzięki jego inicjatywom na terenie Powiatu są organizowane Zawody Sportowo-Pożarnicze, Zlot MDP, Turniej Piłki Noznej na Orliku i Turniej Tenisa Stołowego.
Podczas turnieju obecny był syn Antoniego Bieniasa – Krzysztof Bienias z rodziną, który wspólnie z Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego w Nowym Sączu dh Pawłem Motyką, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu dh Teodorem Gargasem, Panią Wójt Małgorzatą Gromala, Kierownikiem Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu Panem Ryszardem Wąsowiczem wręczali medale i Puchary dla zwycięzców.