Nowy sprzęt dla OSP Stadła od firmy SCHWANDER POLSKA

W dniu 27 kwietnia udaliśmy się do siedziby firmy SCHWANDER POLSKA gdzie Prezes Zarządu Pan Stanisław Malinowski przekazał nam sprzęt, który ma nam pomóc w codziennym funkcjonowaniu w dzisiejszych czasach pandemii koronawirusa oraz niesienia jeszcze lepszej pomocy dla mieszkańców wsi Stadła i Gminy Podegrodzie.

Został nam przekazany sprzęt:

• opryskiwacz spalinowy STHIL
  • kombinezony
  • maski
  • płyn do dezynfekcji rąk
  • płyn do dezynfekcji powierzchni

Wyżej wymieniony sprzęt wpłynie na bezpieczeństwo strażaków którzy niosą pomoc innym.

Zakupiony i przekazany nam opryskiwacz razem z środkami do dezynfekcji powierzchni będzie używany do dezynfekcji miejsc publicznych takich jak np. przystanki, place zabaw.

Opryskiwacz ten będzie również wykorzystywany do gaszenia pożarów traw w miejscach trudno dostępnych.

Jako strażacy jesteśmy bardzo wdzięczni za przekazany dar, za to że w czasach tak trudnych, znajdują się ludzie dobrego serca którzy wspomagają naszą działalność. Te podziękowania składamy na ręce Pana Stanisława Malinowskiego- Prezesa Firmy SCHWANDER POLSKA.

W przekazaniu sprzętu wzięli również udział:

Kazimierz Witkowski  Prezes OSP Stadła

Marek Frączek – Naczelnik OSP Stadła

Tomasz Witkowski – Z-ca Naczelnika OSP Stadła.