POŚWIĘCENIE SAMOCHODU BOJOWEGO – PODZIĘKOWANIA

Szanowni goście, mieszkańcy Wsi Stadła.

Minął już tydzień od naszej uroczystości poświęcenia nowego samochodu ratowniczego i nadszedł czas na krótkie podsumowanie.

Jako Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej serdecznie dziękujemy wszystkim gościom którzy zaszczycili swoją obecnością naszą uroczystość:

– Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu druh Paweł Motyka

– Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu starszy brygadier Waldemar Kuźma

– Członek Sądu Honorowego ZOW ZOSP RP województwa małopolskiego dh Wiesław Czop

– Pani Małgorzata Gromala Wójt Gminy Podegrodzie

– Pan Dariusz Kowalczyk Przewodniczący Rady Gminy

– Radni Gminy Podegrodzie

– Pan Ryszard Wąsowicz Kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Podziękowania należą się również dla Starszego kapitana Piotra Wysowskiego, który był dowódca uroczystości. który, mimo bardzo dużej liczby obowiązków znalazł czas na to żeby przećwiczyć z nami przebieg uroczystości jak i tak wspaniale ją poprowadzić.

Nie może  obejść się podsumowanie bez podziękowania dla firm które wsparły nasza uroczystość finansowo i wyrobami swoich firm:

– Zofia i Wiesław Czop właściciele Firmy GRÓD

– KONSPOL

– Firma GRZEŚ

– Firma Galicjanka

– Sklep GOLIAD Adam Jurkowski

– Ciastkarnia SZARLOTKA

Podsumowując naszą uroczystość, w tym miejscu chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować wszystkim mieszkańcom Wsi Stadła za tak liczne uczestniczenie w naszej uroczystości. Byliśmy bardzo miło zaskoczeni frekwencją, dziękujemy wam za to. Dziękujemy za wszelką pomoc. Cieszy nas to, że zakup, nowego samochodu podnoszącego zdolność operacyjną naszej jednostki został pozytywnie przyjęty przez mieszkańców, cieszymy się że nasi mieszkańcy interesują się tym co się dzieje w Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziękujemy Wam z całego serca.

Zbliżając się do końca podsumowania chcielibyśmy podziękować strażakom z naszej Ochotniczej Straży Pożarnej którzy przez kilka tygodni przed uroczystościami pracowali non stop przy Remizie, a byli to: Tomasz Witkowski, Kazimierz Witkowski, Wojciech Mróz, Artur Konstanty, Damian Konstanty, Paweł Hasior, Szczepan Ruchała, Mariusz Drabik, Grzegorz Frączek, Andrzej Kołodziej, Jakub Ruchała, Franciszek Wicher, Józef Ruchała, Jerzy Król, Szymon Schneider. Podziękowania należą się  również dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej która poświęcała swój wolny czas i przychodziła pomagać. Dziękujemy również za pomoc naszym Druhnom.

Na koniec ale nie oznacza że najmniej. Dziękujemy bardzo za prace w dniu uroczystości na kuchni, przy wydawania posiłków przy obsłudze dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich Wsi Stadła. Dziękujemy Wam, na Was zawsze możemy liczyć.

Jeżeli kogoś omineliśmy to przepraszamy i z góry dziękujemy.

ZARZĄD OSP STADŁA