WALNE ZEBRANIE

W dniu 20 stycznia 2018 roku w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze.
Zebranie rozpoczął Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach który przywitał przybyłych gości w osobach:
1.  Komendant Miejski PSP w Nowym Sączu starszy brygadier Waldemar Kuźma
2. Wice Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu dh Teodor Gargas
3. Wójt Gminy Podegrodzie Pani Małgorzata Gromala
4. Radny Wsi Stadła Pan Andrzej Padula
5. Sołtys Wsi Stadła Pani Czesława Ruchała
6. Wice Prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Stadłach Pani Bożena Makoś
7. Prezes DHZ Forbasy dh Pawel Kiljani
Po przywitaniu wybrano Przewodniczącego i Sekretarza Zebrania Walnego. Zostali nimi dh Marek Frączek _ Przewodniczący, dh Michał Schneider – Sekretarz.
Następnie przystąpiono do bloku sprawozdań, przedstawili je: Prezes, Naczelnik, Opiekun MDP, Skarbnik i Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.
Podczas Sprawozdania Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach zostały wręczone okolicznościowe grawetony dla Pani Wójt Małgorzaty Gromali i Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu starszemu brygadierowi Waldemarowi Kuźmie za pomoc w zakupie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla naszej OSP.
Po przyjęciu planu pracy i planu finansowego  na rok 2018, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej zawnioskował o udzielenie absolutorium Zarządowi za 2017 rok. absolutorium zostało udzielone jednogłośnie.
Następnie głos zabrali wszyscy zaproszeni goście, którzy gratulowali nam nowego samochodu, dziękowali za dotychczasową pracę oraz życzyli spokojnego roku.
Zebranie zakończono i zaproszony wszystkich na wspólny poczęstunek.