POŻAR ZAROŚLI I TRZCINOWISKA

03.04.2019 Po godzinie dwudziestej nasza jednostka została zadysponowana do pożaru w miejscowości Brzezna, po dojeździe na miejsce okazało się że palą się zarośla i szuwary trzcinowe, na miejscu działał już zastęp z JRG 2, OSP KSRG BRZEZNA i OSP KSRG STARY SĄCZ. Dojazd był utrudniony przez kamienista i wyboistą drogą przez zarośla. W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się ognia zostały zadysponowane większe siły i środki. Łącznie w akcji brało udział siedem zastępów OSP i jeden zastęp z JRG2.

Około godziny 24.00 ponownie nasza jednostka została zadysponowana do pożaru w tym samym miejscu co poprzednio, na miejsce dotarł również zastęp z JRG2, OSP KSRG BRZEZNA, OSP BRZEZNA-LITACZ. Łącznie w tych dwóch pożarach uległo spaleniu kilka hektarów zarośli.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*